אילו סוגי מקלחונים קיימים

אם החלטתם על התקנת מקלחון חדש בביתכם, החלטתם על סוגי מקלחונים שונים, שביניהם תבחרו את המקלחון המושלם לחדר הרחצה שלכם.

אז אילו סוגים קיימים ומי המומלץ ביותר להתקנתם?

כל המידע המעודכן ל-2020 על סוגי מקלחונים ביתיים:

אין ספק, המקלחת בתחילתו ובסופו של יום חשובה מאין-ערך, וזו בדיוק הסיבה לכך שאנחנו ממליצים על מקלחות ארוכות וחמימות, מפנקות, ואם אפשר, בתוך מקלחון מעוצב. אז הסוג הראשון שלנו ברשימת סוגי המקלחונים הנפוצים ביותר, הוא מקלחון מעוצב. מקלחונים מעוצבים מגיעים ברמות גימור שונות ובעיצובים מגוונים, כך שאתם יכולים לבחור את המקלחון היוקרתי המושלם שלכם בקלות, במקרים מסוימים גם בהתאמה אישית. נעבור לסוג המקלחון הבא.

 

סוגי מקלחונים נפוצים בשוק הישראלי

רגע לפני שנדבר על התקנת מקלחון עם חברת I shower בפריסה כמעט ארצית, בואו נכיר את סוגי המקלחונים עצמם. בשוק ישנם מקלחונים פינתיים, שלמעשה מותקנים באופן זוויתי של 90 מעלות, כך שאתם תהיו מוקפים בדלתות השקופות של המקלחון. בהחלט מפנק. בניגוד למקלחונים פינתיים, מקלחונים חזיתיים יהיו מותקנים בחזית ויכללו דלת זכוכית אחת (ולא דלתות שמותקנות באופן זוויתי).

כל אלו שציינו עד כה, הם מוגדרים מקלחונים ללא אמבטיה. יחד עם מקלחונים אלו, ישנם גם מקלחוני אמבטיה, שהם כבר באמת פינוק של ממש. התקנת מקלחוני אמבטיה היא מורכב יותר מאשר התקנת מקלחונים אחרים, כך שגם זו הינה אופציה לא רעה בכלל.

 

מקלחונים במבצע ועל פי מידות אישיות

כמובן, תמיד תוכלו למצוא אצל החברות המובילות בשוק מקלחונים במבצע, לפעמים אפילו מקלחון במבצע כולל התקנה. חשוב לזכור, על התקנה מקצועית של מקלחונים לא מומלץ להתפשר, מאחר שלמרות שלא מדובר בעבודה מאוד מורכבת, היא עדיין צריכה להתבצע ולהיעשות נכון.

במקרים שבהם אנשים מנסים להתקין מקלחונים בעצמם, הם מסתכנים בכל מיני נזילות מים שיכולות להיווצר עם הזמן. וכידוע לכולנו, ברגע שנזילות מים מתחילות, לא ניתן לאמוד מראש את הנזקים הצפויים. בעוד שבמקרים מסוימים נזקי מים יכולים להסתיים ללא כל נזקים חמורים, במקרים אחרים תמצאו את עצמכם עומדים אל מול רצפות ספוגות מים אשר יצריכו גם ייבוש תת רצפתי מקצועי.

 

התקנת מקלחון איכותי ובמחיר אטרקטיבי

בסופו של דבר, אתם מעוניינים להתקין מקלחונים אשר יחזיקו במרוצת ובמבחן הזמן, מה שכמובן יצריך ממכם התקנת מקלחונים איכותיים בלבד. בכל מקרה, הדבר הראשון שתצטרכו לעשות, זה לקחת מידות של חדר הרחצה שלכם ושל המיקום בו אתם מעוניינים להתקין את המקלחון.

תוכלו לרכוש מקלחונים לפי מידה, מקלחונים בהתאמה אישית וכו'. בין אם יש לכם אמבטיה מאוד קטנה או גדולה יותר, או אולי חדר רחצה של דירת סטודיו, כדאי לדעת שברוב המקרים יהיה ניתן להתאים בעבורכם מקלחונים איכותיים ועל פי מידות אישיות. בהצלחה, תהנו לכם מהמקלחת שלכם!

 

חלל מעוצב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram