הצעת נישואין על כדור פורח – כך תעשו זאת נכון

הצעת נישואין היא ללא ספק אחד הרגעים היותר מרגשים ומשמחים שיש בחיים, ולכן יש לתכנן את ההצעה בקפידה. יש הרבה מאוד דרכים להציע נישואין, אבל אחת האופציות הטובות ביותר שיש היא הצעת נישואין בכדור פורח.

אם אתה חושב על להציע נישואין לבחירת ליבך, ורוצה לעשות זאת בדרך באמת ייחודית ומקורית, הצעת נישואין בכדור פורח היא האופציה המושלמת בשבילך.

אם אתם חושבים שהצעה על כדור פורח היא כבר לא ממש מקורית שכן הרבה עושים זאת, אז אתם טועים. הרבה מאיתנו שמעו על האפשרות להציע נישואין בכדור פורח, אך כמה מאיתנו כבר מכירים מישהו שבאמת עשה את זה והציע נישואין במהלך טיסה בכדור פורח?

הצעת נישואין בכדור פורח היא חוויה בלתי נשכחת שתוסיף אווירה מיוחדת ורומנטית להצעת הנישואין שלכם.

 

האם כל אחד יכול להציע נישואים בכדור פורח?

הצעת נישואין בכדור פורח היא הצעה שכל אחד יכול לעשות ולתכנן בקלות. אין סיבה לפחד מההכנה או מהטיסה.

ברור שאם לך או לאשתך לעתיד יש פחד גבהים, עם כמה שהחוויה מפתה, עדיף לבחור בדרך אחרת. אך אם שניכם מסתדרים עם גובה ואתה מחפש דרך נועזת ומפתיעה להציע אין סיבה שלא תוכל לעשות זאת בזמן טיסה בכדור פורח.

החברות המארגנות את הטיסות בכדורים הפורחים כבר מודעות לכך שיש כאלו שמעוניינים לעשות את הצעת הנישואין שלהם בזמן טיסה בכדור פורח והן יעזרו לך לתכנן את כל הטיסה ואת התזמון הנכון.

הטיסה היא בטוחה לחלוטין, אתם תעברו תדריך בטיחות לפני וכמובן שהטייסים של הכדור הפורח מאוד מנוסים ויעזרו להשרות אווירה רגועה ובטוחה.

 

כיצד מתבצעת הצעת נישואין בכדור פורח?

הצעת נישואין בזמן טיסה בכדור פורח לרוב נעשית בזמן הזריחה או השקיעה, אתם יכולים לבחור את הזמן לפי העדפה אישית, אבל בכל הנוגע להצעות נישואין בדרך כלל מומלץ על זמנים אלו שכן הם הופכים את הנוף לעוד יותר מרהיב ואת האווירה לרומנטית במיוחד.

לאחר שהחלטתם על הזמן, אתם צריכים להחליט כיצד תציעו נישואין. ככלל יש שתי דרכים להציע נישואין בכדור פורח. האחת, היא כמובן לכרוע ברך באמצע הטיסה, להוציא את הטבעת ולשאול את השאלה. הדרך השנייה, היא להכין שלט ענק עם הכיתוב "התינשאי לי?" על הקרקע כך שאהובתך תוכל לראות אותו בעודה משקיפה על הנוף.

לא משנה באיזו דרך תבחרו, התגובה שתקבלו היא תדהמה מוחלטת וכמובן היענות בחיוב.

בדרך כלל את הצעת נישואין עושים לקראת סוף הטיסה שנמשכת לרוב בין שעה לשעה וחצי. ולאחר הנחיתה אתם יכולים להמשיך לחגוג.

החבילות שמוצעות היום להצעת נישואין בכדור פורח כוללות גם ליווי אישי לאזור ההמראה, שמפניה בנחיתה כנהוג בטיסות של כדור פורח ואם תרצו אתם יכולים להוסיף גם צלם פרטי שיתעד את החוויה.

 

המחיר של חבילות להצעת נישואין בכדור פורח

הצעות נישואין בכדור פורח בדרך כלל נעשות בטיסה פרטית, שרק בני הזוג (והטייס כמובן) נוכחים. טיסה פרטית בכדור פורח עולה לרוב בין 3000 ל-5000 שקלים. המחיר יכול להשתנות כתלות ביום, לרוב טיסה באמצע שבוע תהיה זולה יותר.

אם אתם מאוד רוצים להציע בכדור פורח, אך לא רוצים לשלם מחיר גובה אתם יכולים לעשות זאת בטיסה קבוצתית שכוללת 16 אנשים. אם אתם אוהבים תשומת לב ואין לכם בעיה לשתף את החוויה עם אנשים נוספים, האופציה הזאת בהחלט יכולה להתאים עבורכם והמחיר יהיה הרבה יותר זול. להלן מאמר נוסף שאולי יעזור לכם גם – כיצד לארגן הצעת נישואין בפחות משעתיים למעבר למאמר לחצו כאן.

כדורים פורחים בשמיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram