חיבור למשרד ישירות מהבית

בימים של משבר הקורנה שמשאיר הרבה מאוד אנשים בבית, עסקים רבים נאלצים להתמודד עם המציאות הזאת.

בכדי להתמודד עם המציאות הקשה הזאת ועדיין להמשיך לתת לכל עסק לתפקד ולחיות, קיימת האפשרות לעבוד מהבית.

הטכנולוגיה בימנו מאפשרת להרבה מאוד סוגים של עסקים לתת מענה ושירות לקוחות לרבות תפעול של תקלות מרחוק, התחברות למערכת הקיימת במשרד באמצעות חיבורים קבועים.

 

מתחברים מהבית – הדגשים החשובים ביותר

רוצים להתחבר למערכת שלכם מהבית, זאת לא משימה מורכב בכלל, יש לא מעט תוכנות וחברות שמציעות לכם שירות של התקנת הדברים הנדרשים לשם כך, אבל יחד עם זאת יש לא מעט דברים חשובים שאין להקל עליהם ראש בשום אופן.

 

אבטחה

הדבר החשוב ביותר הוא רמת אבטחה גבוה, אסור בשום אופן להתפשר על רמת האבטחה, המידע שלכם בעסק הוא רגיש, הוא כולל בתוכו סודות מקצועיים שיש לכם, ובמשך שנים עמלתם בכדי להגיע למצב שהעסק שלכם מתפקד ועובד, והיום במצב של משבר הקורנה ורגעים קשים אלו אתם נאלצים לשמור עליו, מכאן שבשום אופן אסור להתפשר על חיבור מאובטח ברמה הגבוה ביותר.

לא רק האבטחה שלכם, אלא גם של הלקוחות שלכם, הרבה מאוד עסקים נותנים שירות ללקוחות קצה, המידע של לקוחות הקצה הוא רגיש מאוד, מכאן שרמת האבטחה הנדרשת היא בין החיבור מהבית למשרד ועד ללקוח הקצה או למאגר בו שמורים הנתונים.

 

חיבור בלתי אפשרי

ישנם מקרים בהם אנשים מנסים לבצע חיבור באופן עצמאי מהבית למשרד, במקרים אלו הם מבצעים פעולות רבות והתקנה של תוכנות על המחשב הביתי, ישנם גורמים עוינים המודעים למקרים האלו והם מוכנים לזהות כל פעולה כזאת שתתבצע, אותם גומרים עוינים מציבים את האפשרות להוריד תוכנות חיבור מרחוק הכוללות בתוך קובץ ההתקנה, את כל פרטי הגישה, באמצעות פרטי גישה אלו הם ניגשים למחשב האישי שלכם ומשם ישירות למערכת העסקית שלכם.

ברגע שהם חדרו למערכת הם יכולים לחסום לכם את הגישה אליה ולהיות הם בעלי השליטה על כלל המערכות הקיימות אצלכם בעסק, מה שמכונה "וירוס כופר".

מכאן שמומלץ מאוד לפנות לחברה מקצועית שמספקת שירות של התקנת התוכנות הנדרשות תוך שמירה והקפדה על כל כללי האבטחה ברמה הגבוה ביותר.

איש מקצוע שיבצע עבורכם את ההתקנה ידע לראות אם קיימים וירוסים או קבצים זדוניים שעלולים לפגוע בכם.

 

חיבור – זה לא רק חיבור

אם חשבתם לרגע שמספיק רק להתחבר למחשב ואתם יכולים לעבוד, מסתבר שיש עוד כמה דברים שאתם צריכים לדעת.

לא מספיק רק להוריד את תוכנת החיבור עם התקנה של חומת אש ברמה הגבוה ביותר, אלא יש מקרים בהם תוכנת החיבור לא מאפשרת שליטה מלאה על כל הפונקציות הנדרשות בכדי לתת מענה מלא ללקוחות שלכם.

יש צורך בהתקנה של תוכנות נוספות המאפשרות העברה קבצים בין מחשבים, חיבור למחשבים מרובים במקביל.

רוצים להתחבר למחשב במשרד מהבית, מוזמני לפנות לחברת פסגות המספקת לרבות ההתקנה והחיבור גם תמיכה מלאה בנוסף ומענה על כל השאלות הטכניות.

תוכן מאובטח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram