טבעות מיוחדות לכל אירוע

טבעות הן תכשיט אשר לרוב מלווה את האישה לשארית חייה ואף עובר הלאה במשפחה, אז מדוע לא להשקיע ברכישה של תכשיט במהדורה מוגבלת? להלן כל הפרטים החשובים ביותר שכל אישה חייבת לדעת.

טבעות מיוחדות – לא לעשירים בלבד

טבעות ייחודיות אשר הן במהדורה מוגבלת נחשבו עד לעשור האחרון כמשהו בלתי מושג בעבור רוב הציבור, זאת משום שהמחירים היו יקרים מאוד ולא אפשרו לציבור הרחב ליהנות גם מתכשיטים ייחודים אשר מותאמים לתקציב שלהם. מאז שנת 2006 ישנה מהפכה של ממש בתחום, וזאת לאור כניסתה של חברת דיימונד פקטורי אשר שינתה את כל מה שהכרנו לגבי טבעות, וזאת לאור העובדה כי החברה מספקת טבעות ייחודיות לכל אירוע במחירים נוחים ומשתלמים, כך שגם אתן תוכלו לקבל טבעת ייחודית אשר היא במהדורה מוגבלת.

טבעת על האצבע

תכשיטים במהדורה מוגבלת אצל דיימונד פקטוגרי

כאמור, בחנות המפעל של דיימונד פקטורי כמו גם באמצעות האתר הרשמי של החברה תוכלו להתרשם מקולקציה ייחודית ובלעדית אשר היא במהדורה מוגבלת, ומאפשרת לכל אחד ואחת לרכוש טבעת ייחודית אשר תעניק אפקט יוצא דופן ותשמש אתכם למשך שארית החיים, בייחוד אם תרצו להעביר את התכשיט בין בנות המשפחה. להלן כמה מהדגמים המובילים בקטגוריה הזו:

  • טבעת אנה טבעת ייחודית אשר משלבת 37 יהלומים נוצצים ומבריקים בחיתוך עגול ומדויק, כאשר במרכז הטבעת יהלום מרכזי במשקל של 0.76 קראט, כאשר ישנה אפשרות גם לשבץ קראט בגודל הרצוי לכם ובמחיר אשר מותאם. קליק לרכישה.
  • טבעת הנסיכה דיאנה טבעת אירוסין בהשראתה של הנסיכה דיאנה האהובה, טבעת בעיצוב ויטנאג' בצורה של כתר עם יהלום מרכזי במשקל של 0.35. קליק לרכישה.
  • טבעת אלזה טבעת מרהיבה אשר משובצת ב 6 יהלומים המאירים את היהלום המרכזי אשר הוא בצורה של מרקיזה, מה שמקנה לו מראה נוצץ ויוקרתי במיוחד. טבעת ייחודית ויפהפייה אשר ניתנת להתאמה אישית מבחינת גודל וצבע. קליק לרכישה.
  • טבעת מייגן טבעת אשר ללא ספק מהווה את פסגת השאיפות של כל אישה, זאת לאור הייחודיות של הטבעת הזו. מדובר בטבעת בעלת שתי זרועות, כאשר בכל זרוע משובצים יהלומים אשר מאירים את היהלום המרכזי, אשר הוא במשקל של 0.41 קראט. טבעת עם אמירה, ייחודית ומאוד בולטת בנוף. קליק לרכישה.
  • טבעת ואלרי טבעת קלאסית מאוד אשר משובצת ביהלום מרכזי במשקל 0.41 קראט, כאשר בנוסף ישנם יהלומים אשר מעוטרים לכל אורך הטבעת עצמה ומסביב ליהלום המרכזי. קליק לרכישה.
  • טבעת היילו טבעת עדינה במיוחד עם יהלום מרכזי במשקל 0.33 קראט, כמו גם יהלומים זעירים אשר משלימים את הטבעת בצורה כזו שבה היהלום בולט ונוצץ יותר מגדר הרגיל. טבעת מיוחדת מזהב לבן אשר נחשבת לאהובה ופופולרית מאוד. קליק לרכישה.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram