לירון מצברים – עושים לכם סדר בבחירת המצבר הנכון

רבים תוהים לעצמם כיצד לבחור את המצבר הנכון עבור הרכב, כך שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן ולא תידרש תחזוקה רבה. לירון מצברים עושים לכם סדר בבלגן ומסבירים בדיוק כיצד תעשו לבחור את המצב הנכון עבורכם.

מצבר

מהו מצבר?

המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב, זאת משום שהוא למעשה אחראי על אספקת האנרגיה החשמלית לכלל מערכות הרכב אשר אינן יכולות לפעול בלעדיו. על מנת לסייע לכם לבחור לרכב שלכם את המצבר הנכון שיחזיק אתכם לאורך זמן, לירון מצברים אסף עבורכם את הטיפים הטובים ביותר בטרם ביצוע הרכישה:

  • בחירה במצבר חדש בלבד – הקפידו לבחור במצבר חדש בלבד ולא משומש אשר מגיע עם אחריות לתקופה של מספר חודשים רב של היצרן. מדובר במרכיב קריטי מאוד, זאת משום שמצברים נוטים להתקלקל מדי פעם ולכן חשוב לוודא כי אכן ישנה אחראיות של היצרן כך שבמידה ותתרחש תקלה, תדעו כי יש אחראיות ואתם לא לבד.
  • בחינה של תאריך הייצור על גבי המצבר – על כל מצבר מוטבע תאריך ייצור עוד בטרם התקנו ברכב. על כן, יש לוודא כי המצבר ארוז בניילון ושנת הייצור איננה ישנה, זאת על מנת לוודא כי אכן מדובר במצבר חדש המגיע ארוז בניילון.
  • בחירה של מצבר מהדור החדש – הדור החדש של המצברים מוכרים יותר כמצברים ללא טיפול או כאלו הדורשים מידת תחזוקה קטנה באופן יחסי מהדור הישן. בדקו מול היבואן כי אכן מדובר במצבר מהדור החדש אשר לא ידרוש מכם ביקור תכוף במוסך בכל שבוע.
  • בדיקת ארץ הייצור של המצבר – שוק המצברים הינו שוק רחב מאוד בעל עשרות אלפי דגמים אשר מיוצרים בארץ ובעולם. ע"פ לירון מצברים, מומחה לתחום מצברים אשר נוצרו במדינות המזרח הרחוק נוטים להיות מצברים אשר דורשים תחזוקה רבה יותר מאשר מצברים אשר מיוצרים בארץ או במדינות אירופה.
  • בדיקת התאמה לרכב – כאמור, שוק המצברים הוא שוק רחב ולא כל מצבר יכול להתאים לרכב שלכם באופן מדויק. לכן, חשוב לבדוק באופן חיצוני ופיני כי המצבר אינו סובל מנזילה או חולדה, וכי הוא מכיל את כמות המים המספקת עבור הרכב שלכם.

חשוב לזכור כי תקנת מצבר חדש ברכב היא עבודה אשר צריכה להתבצע ע"י חברה מקצועית אשר בקיאה בתחום ויודעת לספק פתרונות התקנה מתקדמים. אצל לירון מצברים ישנם מבצעים מיוחדים. בנוסף, תוכלו לקבל שירות החלפת מצבר עד הבית, 24 שעות ביממה וזאת במחיר משתלם אשר מתאים לכל כיס עם צוות מקצועי אשר בקיא בתחום ויידע להתאים עבורכם את המצבר המושלם עבור הרכב כך שעלויות התפעול שלו יהיו נמוכות ותוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן, מבלי חשש שתיאלצו לפנות למוסך לתיקון אשר עלול לעלות מאות שקלים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram