שגיב פלייסיגר מסביר למה כדאי להזמין טכנאי טלוויזיה ולא לקנות חדשה

מה יותר כיף מלהגיע הביתה הסוף עוד יום עבודה, להכין קפה ולפתוח את הטלוויזיה על המרוץ למיליון, או על כל סדרה אחרת שאתם אוהבים? הבעיה מתחילה כאשר אנחנו רוצים לפתוח את הטלוויזיה, אך היא לא נדלקת. במקרים אלו, אנשים רבים מתלבטים האם לרכוש טלוויזיה חדשה או לתקן את הישנה. ובכן, זה מאוד תלוי בסוג הטלוויזיה שלכם, כמובן.

במקרים בהם אתם רוכשים טלוויזיות מאוד יקרות ויש עליהן גם אחריות, כמובן שיש להשתמש באחריות היצרן בכדי לתקן את הטלוויזיה. טלוויזיה עשויה להפגין סממנים שונים של תקלות מגוונות, בעוד שחלק מהתקלות יגרמו להשבתה מוחלטת של הטלוויזיה הביתית או המשרדית שלכם. אם ישנו פס שחור על הטלוויזיה, יכול להיות שאתם צריכים להחליף כרטיס מסך, ובדרך כלל כרטיסי מסך יהיו די יקרים.

פלזמה 40 אינץ

תיקון טלוויזיה מקצועי

אם מדובר בטלוויזיה ישנה, כמובן שאין כל סיבה הגיונית לרכוש כרטיס מסך, וגם קחו בחשבון שאיתור כרטיס מסך ישן יהיה בעייתי מאוד. בדרך כלל, חנויות הטלוויזיות והחלפים אינן מחזיקות כרטיסי מסך ישנים, במיוחד לא של טלוויזיות. למחשבים לפעמים עוד אפשרי לאתר כרטיסי מסך ישנים, אך לא עבור טלוויזיות. טכנאי טלוויזיה מומלץ תמיד יגיד לכם שיש צורך קודם כל לאבחן את מצב הטלוויזיה, לפני שמחליטים להשליכה לפח.

לא פעם, נדרש סך הכול תיקון קטן והטלוויזיה חוזרת מיד לעבוד. במקרים אחרים, טכנאי טלוויזיה מומלצים גם עשויים לסייע לכם בבחירת טלוויזיה אחרת המתאימה בדיוק לצרכים שלכם. חובה לבחור בשירות של אנשי מקצוע אמינים לתיקון טלוויזיות איכותיות, היות ובימינו טלוויזיות עשויות להיות לא זולות כלל. הייתה תקופה, לא מזמן, שטלוויזיות היו זולות למדיי, אך לפתע צצו להן הטלוויזיות החכמות, מה שגרם להקפצה משמעותית במחירים של טלוויזיות חדשות. אם יש ברשותכם טלוויזיה חכמה שזקוקה לתיקון, רוב הסיכויים שיהיה לכם הרבה יותר משתלם לתקן אותה מאשר להחליפה באחת אחרת.

טכנאי טלוויזיה מומלץ ומקצועי

שגיב פלייסיגר הוא טכנאי טלוויזיות מומלץ המתמחה בכל סוגי הטלוויזיות, תיקוני שלטי טלוויזיה, תיקוני מכונות כבידה, תיקון מדיחי כלים ומוצרי חשמל לבית או למשרד. זכרו תמיד כי תקלות בטלוויזיה עשויות להיות זולות לתיקון. לפעמים, יש צורך רק להחליף רכיב מסוים בספק הכוח של הטלוויזיה, ותוכלו מיד להדליק את הטלוויזיה חזרה על הערוץ האהוב עליכם. גם במקרים בהם מתקלקל כל ספק הכוח ולא רק רכיב מסוים בתוכו, כדאי עדיין לברר מחירי ספק כוח לטלוויזיה.

אתם עשויים להיות מופתעים מהעלות הנמוכה של תיקונים מסוגים אלו. בשורה התחתונה, אל תמהרו לזרוק את הטלוויזיה לפח, מפני שקיימת הסבירות שניתן להחזירה לתפקוד מלא ובעלות יחסית נמוכה. צרו קשר עם שגיב פלייסיגר עבור תיקון טלוויזיה מקצועי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram