מה עדיף לקנות מנגל איכותי או מנגל חד פעמי

מתכננים לצאת לחיק הטבע ולעשות ערב על האש לכל משפחה? רוצים להזמין את כל החברים אליכם הביתה ומחפשים איזה גריל לקנות? מתלבטים האם לקנות מנגל חד פעמי או האם להשקיע ולקנות מנגל איכותי ומקצועי? אנחנו כאן כדי לפתור לכם את הדילמה.

מנגל

מנגל איכותי או מנגל חד פעמי?

ובכן, ניתן לענות על השאלה הזו דיי בקלות. אנו נבנה את התשובה בצורה כזו שאתם תגיעו לפתרון לבדכם, לפני שאני נרשום בסוף המאמר מה אנו חושבים. הדילמה של קניית מנגל איכותי או קניית מנגל חד פעמי, מגיעה בדרך כלל במקרים בהם אנשים עברו דירה או זרקו את המנגל הקודם שהיה להם, וכעת הם ללא מנגל "קבע" ולכן מגיעה ההתלבטות.

ראשית, חשוב לציין שאין הבדל במטרה שלשמה אתם קונים את המוצר. גם מנגל חד פעמי וגם מנגל איכותי, נועדו על מנת לשרת אתכם למטרת הכנת בשר. אם אתם מסתכלים על פרמטר המחיר בלבד, אתם עשויים להוליך את עצמכם שולל: חד משמעית המחיר של מנגל חד פעמי זול יותר ממחיר של מנגל איכותי, אך עליכם לזכור שמדובר במנגל חד פעמי, שסביר להניח שאחרי פעם או פעמיים – אבד עליו הכלח. מנגל מקצועי לעומת זאת, עם טיפול נכון וטוב, יכול לשמש אתכם לעבודה יום יומית במשך כמה שנים. ניצחון ברור למנגל האיכותי. חברת וובר, היא אחת החברות המובילות בארץ למכירת מנגלים איכותיים ומקצועיים, ובה תוכלו למצוא מנגלים איכותיים במחירים אטרקטיביים לכל כיס.

 

הבדלים בצורת העבודה

ההבדלים ממשיכים באופן הכנת הבשר. כשאר אתם עובדים עם מנגל מקצועי, אתם יכולים לשחק עם עוצמת האש, לשנות את גובה המנגל וכך להכין מידות צלייה שונות, לשים כמות גדולה יותר של בשרים על האש, ונגלה לכם סוד – כלל המאפיינים הללו הם אלו שמשפיעים על איכות הבשר בסופו של יום. מנגד, מנגל חד פעמי מאפשר לכם להניח כמות מוגבלת של בשר, ומונע מכם את היכולת להכין את הבשר בגבהים שונים של האש. גם כאן, סביר להניח שהתשובה ברורה לכם באיזה צד יש יתרון.

חברת וובר מחזקת ומציינת כי "ברגע שלקוח נכנס לחנות שלנו ומתלבט האם לקנות מנגל חד פעמי או מנגל איכותי, לאחר שתי דקות שיחה וצפייה בשני מנגלים איכותיים וחדשים – הוא מגיע למסקנה לבדו". אם אתם יכולים להרשות לעצמכם מבחינה כלכלית לרכוש מנגל איכותי ורב פעמי, עשו זאת. חווית ההכנה שלכם תעלה בכמה רמות, איכות הבשר שתוציאו למשפחה או לחברים תגדל בכמה רמות ובאופן כללי – תוכלו להכין בשר מתי שאתם רוצים וכמה שאתם רוצים ללא הגבלה. לא תצטרכו לגשת לקיוסק הפינתי בכדי לרכוש שוב פעם את המנגל החד פעמי שבקושי עובד.

היכנסו וקראו על – שישה רעיונות חמים לאירוח בימות הקיץ – לקריאת המאמר לחצו פה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram