האם מערכת חימום תת רצפתי פולטת קרינה?

שמעתם על חברים וקולגות שבנו בתים לאחרונה והתקינו בהם מערכות חימום תת רצפתי? חושבים גם אתם לעשות זאת אך מוטרדים מהשאלה האם זה בטיחותי והאם המערכת פולטת קרינה או לא? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מערכת בטיחותית שלא תסכן את בני הבית

זה טבעי לחלוטין שכאשר חושבים על התקנת מערכת חימום תת רצפתי, נרצה כמובן להבטיח שהמערכת תהיה כמה שיותר בטיחותית. מעצם העובדה שמדובר על מערכת חשמל, כמובן שהיא פולטת קרינה ויוצרת סוג של שדה מגנטי סביבנו. עם זאת, במידה ותקפידו להתקין מערכת שיוצרה על ידי אנשי מקצוע רציניים ושעומדת בכל התקנים הכי מחמירים שיש, תוכלו להיות רגועים ולדעת שהמערכת לא באמת תסכן את בני הבית שלכם. יש היום לא מעט דרכים שבעזרתן ניתן יהיה לנטרל את השדה המגנטי שנפלט כתוצאה מהשימוש בחשמל, ולכן חשוב כל כך לפנות אל חברה שמקפידה להשקיע תשומת לב גם בנושא הזה. הדבר האחרון שתרצו בוודאי, ובצדק, זה להתקין היום מערכת חימום תת רצפתי שתסכן אתכם, כי אין מכך שום טעם ושום היגיון.

מערכת מאובטחת

כיצד בוחרים חברה לתכנון, התקנה ותחזוקה של מערכת חימום תת רצפתי?

אם אתם רוצים להבטיח שהמערכת שתותקן בבית שלכם תהיה תקינה מבחינה בטיחותית ולא תפלוט קרינה מעבר לתקנים המותרים, כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים. לצערנו הרב לא כל החברות שעובדות בתחום הזה באמת מקפידות על תו התקן ועל לשון החוק. לכן יש לברר כל מה שניתן אודות החברה שתוכל לתת לכם שירות בתחום הזה, כי אם אתם כבר משקיעים במערכת משוכללת שכזו, למה שתתפשרו על פחות מהכי טוב שיש? בנוסף, חשוב לבדוק מראש האם החברה שאליה אתם פונים תוכל לתכנן עבורכם את המערכת, להתקין אותה וגם לבצע בה בדיקות תקופתיות. אין סיבה להזמין כל שירות כזה מחברה אחרת, כי אם אפשר לקבל את כל השירות הזה תחת קורת גג אחת, אז למה לא?

האם התקנת מערכת חימום תת רצפתי זו הוצאה גדולה מאוד?

זו שאלה משמעותית ביותר שיכולה להשפיע על ההחלטה של רבים מאיתנו האם נרצה, בסופו של דבר, להתקין חימום תת רצפתי או לא. כדאי לדעת שממש כפי שיש הרבה חברות שיכולות לתת לכם שירותי בניית תוכנית שיווקית לעסק במחירים שונים, כך גם תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות לגבי מערכות חימום תת רצפתי. משמעות הדברים היא שכן כדאי להתעסק בשאלה כמה אתם יכולים ורוצים להוציא על מערכת כזאת, כי מי אמר שמה שהכי יקר הוא גם הכי בטיחותית או טוב? והאם המחירים שמציעים לכם כוללים, בין היתר, גם את תיקון המערכת במידת הצורך לאורך השנים? שווה לשים לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים כי רק כך תקבלו החלטה נבונה.

למידע נוסף: https://www.tulipflowers.co.il

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram