מתנות לראש השנה לעובדים – איך מגוונים?

התפוחים האדומים כבר בשלים, הדבש כבר ממתין בסבלנות בצנצנות, ראש הדג כבר במקפיא וגרעיני הרימונים מתחילים להיספר בדקדקנות. כל אלו הם סממנים לכך שראש השנה בפתח, וכולנו כבר מגהצים את החולצות הלבנות וממתינים בשקיקה לאחד מהחגים הכי חשובים וקדושים בשנה. גם העובדים שבארגון שלכם מחכים לא פחות מכם לחופש המיוחל, ונהוג לקראתו לפנק אותם במתנה מעניינת שתוציא אותם לחופשה עם טעם טוב. כדי לעזור לכם לבחור מבין המגוון הענק של המתנות שקיים בשוק, הכנו לכם את המאמר הבא: מתנות לראש השנה לעובדים – איך מגוונים?

 

עוד חג, עוד מתנה – וואו, מה נעשה השנה?

כל כך הרבה חגים יש במסורת היהודית, וכמעט כל אחד מהם הוא תירוץ להפי האוור, חלוקת מתנות או פעילות משרדית מגניבה, ונשאלת השאלה איך מגוונים? בגלל שהיצע המתנות הוא כמעט אין סופי, הקושי בבחירה הוא מורכב ומרוב ניסיונות אתם בהחלט עלולים למצוא את עצמכם מתייאשים ומוותרים.

אולם חשוב לזכור שאם תגיעו ממוקדי מטרה לבחירת מתנות לראש השנה לעובדים, הסיכוי שתסתבכו הולך ופוחת. בחרו כיוון אחד שאתם מעוניינים לצעוד בו ותהליך הבחירה יהיה הרבה יותר פשוט.

 

מתנות לראש השנה לעובדים – איך מגוונים?

אז בתור צעד ראשון היינו מציעים לבחון את אופי החברה ואופי העובדים בה. אם מדובר על קהל עובדים מבוגר יותר הרי שמתנות כמו יינות איכותיים, קעריות הגשה מעוצבות או סט מהודר של סכו"ם יכולות להיות רלוונטיות מאוד ושימושיות עבור אותו הקהל.

לעומת זאת, אם קהל העובדים מורכב מיותר צעירים – נסו לכוון לאיזור הגאדג'טים כמו דיסק און קי ממותג, פד מעוצב לעכבר, אוזניות, מטענים ניידים ועוד דברים שיכולים לא רק להיות שימושיים אלא גם בעלי מחשבה רבה מאחוריהם והתחשבות בצרכים של העובדים שלכם.

 

גם גיפט גארד הם אפשרות לא רעה

בשביל לקנות מתנות לראש השנה לעובדים לא צריך בהכרח לשבור את הראש יותר מדי, ולפעמים הענקת גיפט כארד פתוח עם סכום כסף טעון עליו הוא המתנה השווה ביותר. כך יוכלו כל עובד ועובדת לבחור היכן ואיך הם רוצים לממש את המתנה – בקניית בגדים בחנות מסויימת, בארוחה שווה במסעדה או דווקא באטרקציה כמו שיעור יוגה על סאפ. מדליק, לא?

 

מתנות לראש השנה לעובדים עושים מהלב או שלא עושים בכלל

העובדים של החברה שלכם יודעים לזהות האם השקעתם בהם מחשבה ומאמץ או שהנחתתם עליהם מתנה כדי לסמן וי ולסגור את העניין. כדי לקנות מתנות לראש השנה לעובדים שמלאות במחשבה וגם שימושיות, אתם מוזמנים להיכנס לאתר של חברת גיל גיפט. החברה, עם ניסיון של שנים, שירות אדיב ומקצועי, מחירים נוחים ומבחר ענק של מתנות, יכולה להבטיח שתצאו מרוצים ושהעובדים שלכם יזכרו את המתנה שלהם לעוד הרבה מאוד זמן.

שני מתנות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram