מתרגם עצמאי או משרד תרגום?

שירות תרגום יכולים להתבצע באמצעות מתרגם עצמאי או באמצעות משרד אשר מתמחה בתרגום, במגוון שפות. מה עדיף? במאמר זה נציג טיעונים בעד ונגד, כך שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר.

 

האם שירותי תרגום באמצעות מתרגם עצמאי הם כדאיים?

הצורך הגובר לקבלת שירותי תרגום הפך למנת חלקם של רבים, וזאת בשל עולם גלובלי אשר מצריך שימוש בשירותי תרגום מקצועיים – במגוון תחומים. למעשה, אחת לצורך תרגום היא באמצעות פנייה למתרגם עצמאי, כאשר המחיר אותו ניתן לקבל במסגרת השירות הוא אטרקטיבי. יחד עם זאת, מתרגם שפות איננו יכול לעמוד בהיקף עבודה גדול ולעיתים נאלץ להשתמש בשירות של מספר מתרגמים, לאור תרגום אשר צריך להתבצע במספר שפות. יתרה מכך, מתרגם מקצועי יעבור על המאמר לפחות פעמיים, אולם משרד אשר מתמחה בתחום יעסיק עורכים לשוניים אשר יבחנו שוב את התוצר הסופי, וזאת בכדי להבטיח תהליך תרגום מדויק ונכון. משום כך, מתרגם עצמאי מעניק שירות מוגבל אשר איננו מתאים לבעלי עסקים כמו גם אנשים פרטיים אשר מעוניינים לקבל שירותי תרגום באופן מיידי ולמגוון שפות. יתרה מכך, לעיתים נוצרים מצבים בהם כתוצאה מעומס או חוסר מענה התרגום איננו מתבצע בזמן, ולפעמיים בכלל לא. בנוסף, ישנם עצמאיים אשר משתמשים בתוכנות תרגום ולעיתים אפילו בגוגל טרנסלייט, ולכן מדובר בפתח לטעויות קריטיות אשר עשויות לעלות לכם ביוקר, כתוצאה מעבודה לא מקצועית. פנייה למשרד מומחה לתרגום היא ללא ספק הדרך הטובה והבטוחה ביותר, לצורך שירותי תרגום.

 

כיצד לאתר משרד תרגום מוביל?

בשנים האחרונות נפתחו בישראל לא מעט משרדים אשר מתמחים בשירותי תרגום, הן בעבור המגזר העסקי והן בעבור המגזר הציבורי. במידה ואתם זקוקים לשירותי תרגום, מומלץ לבצע חקר ברשת אודות משרדי תרגום אשר מעסיקים מתרגמים מקצועיים – במגוון שפות. ככל שהמשרד מעניק שירותי תרגום למספר שפות גבוהה יותר, כך תוכלו להבטיח כי תוכלו לקבל את המענה הנדרש בהתאם לצרכים הנדרשים שלכם: תרגום אתרים, תרגום קו"ח, תרגום מצגות, תרגום של קטלוגיים, מדריכים ומפרטים טכניים וכן תרגום מסמכים ומאמרים. משרד אשר מעניק לכם את סל שירותי התרגום המקיף והמקצועי ביותר בישראל הינו מגדל בבל – שירותי תרגום מקצועיים.

 

מחפשים שירותי תרגום דרך משרד מוביל? הכירו את מגדל בבל

משרד מגדל בבל מציע שירותי תרגום בכל תחום ובמעל ל 20 שפות, כל זאת באחריות וללא תאריך תפוגה. צוות העובדים של המשרד הינו מתרגמים מקצועיים אשר עברו הכשרה מקיפה בתחום, כמו גם דוברי שפות כשפת אם. מדובר בתרגום אשר נעשה אך ורק באופן אנושי וללא שימוש בתוכנות, ולכן תוכלו להיות בטוחים כי התרגום הוא ב 100% מקצועי ומדויק. מעוניינים לקבל פרטים נוספים והצעת מחיר בעבור שירותי תרגום? חייגו או שלחו וואטספ למספר 054-6363532.

איש תרגום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram