סיטרואן ברלינגו – רכב העבודה הנמכר בישראל

מאז שנכנס לשימוש בישראל כבש דגם סיטרואן ברלינגו את השוק בישראל, ובייחוד את בעלי העסקים הקטנים והבינונים – זאת לאור נוחות נסיעה מהמתקדמות בעולם. הדגם החדש אשר נכנס לישראל ממשיך להוביל את הקטגוריה, ולא בכדי.

הבחירה הטובה ביותר לרכב עבודה – סיטרואן ברלינגו

כאשר אנו מעוניינים לבצע קנייה של רכב עבור צרכי עבודה, ישנם מספר פרמטרים חשובים שעלינו לבדוק בטרם ביצוע הרכישה: על הרכב להתאים לצרכים השונים של העבודה, כמו גם להיות מותאם באופן אישי  לנהג ולצרכיו. בנוסף פרמטרים חשובים הם בחירה ברכב אמין אשר יחזיק לאורך זמן ואשר יהיה חסכוני בדלק, ובדגש חשוב על כך שהרכב יהיה בטיחותי. על כל הפרמטרים הללו עונה הדגם של סיטרואן ברלינגו, אשר מוביל לאורך שנים את הקטגוריה של רכבי עבודה ולא בכדי. הסיטרואן ברלינגו וגרסתו החדשה (עליה נפרט בהמשך) מאפשרים נוחות נסיעה, כמו גם ביצועים ויעילות גבוהים אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מה שהופך את הדגם הזה שנה אחר לשנה לרכב העבודה הנמכר ביותר בישראל.

נוחות נסיעה, בטיחות וחדשנות מודרנית

הקטגוריה של רכבי עבודה עברה התקדמות משמעותית בשנים האחרונות, זאת לאור התפתחויות טכנולוגיות רבות בענף הרכב. יחד עם זאת, מאז שהחלה להיות משווקת סיטרואן ברלינגו היא כבשה את השוק והפכה לאחד הדגמים המבוקשים ביותר ע"י נהגים, זאת בזכות נוחות נסיעה יוצאת דופן, קלות נהיגה ותמרון ובעיקר צריכת דלק חסכונית כמו גם עלויות אחזקה נמוכות ביותר ביחס למתחרים. בנוסף, מדובר בדגם פרקטי מאוד אשר מתאים בצורה יוצאת מן הכלל לבעלי עסקים קטנים או בינוניים אשר זקוקים לרכב בעל ניידות גבוהה אשר מותאם באופן מדויק לדרישותיהם. כעת, השיקה סיטרואן את סיטרואן ברלינגו החדשה, הדור השלישי ברכב העבודה הנמכר ביותר בישראל. הדגם החדש מציג עיצוב חדש עם טכנולוגיה מודרנית, כמו גם שדרוגים רבים הכוללים בין השאר הגדלת נפח הטענה אשר גדל ב 100 ליטר לעומת הדור הישן יותר כמו גם שיפור במרווח לנוסעים ובכושר ההעמסה, פרמטר חשוב ביותר עבור בעלי עסקים זאת באמצעות שימוש במערכת מתקדמת מסוג EMP2 המאפשרת כושר העמסה מיטבי. בנוסף, הברלינגו החדשה מעוצבת באופן המודרני ביותר ומוטמעים בה מערכות טכנולוגיות בטיחות מהתקדמות ביותר הכוללות התרעת הירדמות נהג, זיהוי שלטים חכם שנעזר גם בנתונים ממפות הניווט, תצוגת מידע עילית לנהג ועוד. מעוניינים גם אתם לרכוש את רכב העבודה הנמכר ביותר בישראל? חברת ניו קאר ליס מתהדרת בשירות בסטנדרט אמריקאי ומעניקה ללקוח את חווית הרגישה הנעימה ביותר, זאת באמצעות צוות אדיב אשר ילווה אתכם באופן צמוד לכל אורך התהליך וכן מאפשר לכם לקבל תנאי מימון מהטובים ביותר הקיימים כיום, כך שגם אתם תוכלו ליהנות מהדגם המשופר והמתקדם – סיטרואן ברלינגו החדשה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram