ערן עקראווי – עורך דין תעבורה ששווה להכיר

כולנו רגילים לנהוג בחיי היומיום, בין אם זה על רכב פרטי, על אופנוע או על כלי תחבורה אחרים. מדובר על פעולה שאנחנו עושים בצורה כל כך אוטומטית, עד כי לעיתים אנחנו שוכחים את הסיכון שבעניין. כמו כן, לעיתים הזמן משכיח מאתנו את חוקי התנועה שלמדנו בזמנו, כשהוצאנו רישיון, ולכן כולנו חשופים לדוחות שונים. מה עושים? מה אומר החוק ואיך בכל זאת ממזערים את העונש הצפוי? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

האם אפשר לבטל דוחות תנועה?

ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על דוחות תנועה מדברים על עולם ומלואו וכמובן שיש דוחות מוצדקים יותר מאחרים. אם עברתם את העבירה שטוען השוטר ואם יש לו הוכחות לכך, יהיה לכם מאוד קשה לבטל את הדוח, ובצדק. מצד שני, כולנו יודעים שיש גם לא מעט מקרים של חילוקי דעות אשר בהם הדברים הם לא בדיוק שחור ולבן. מכאן עולה שיש גם לא מעט מקרים שבהם כן תהיה אפשרות לבטל את הדוח או לפחות להמיר אותו לעונש אחר, פחות כבד ממה שרוצים להעניש אותנו. לכן, במידה וברור לכם שמעללים עליכם או שלא באמת עברתם את העבירה שהשוטר טוען, מה פתאום שתוותרו על הזכויות שלכם? אם תפנו לעו"ד לענייני תעבורה תוכלו לקבל שירות מקצועי לכל אורך הדרך ובהחלט יכול להיות שבסופו של דבר הדוח יבוטל.

 

החשיבות של בחירת עו"ד מקצועי במיוחד

בכל מה שקשור לדיני תעבורה חשוב להבין שאין תחליף לניסיון. לכן, אם חשבתם לרגע שכל עורך דין יוכל להתאים לייצג אתכם, כדאי שתדעו שלא כך הדברים. זה נכון שאם בסך הכול מדובר על דוח שקצת הסתבך בכלל ההתנהלות של שני הצדדים העניין אינו מאוד מהותי, אך כאשר מדברים על דיני תעבורה המקרה יכול להיות חמור ומורכב יותר. לאיזה עו"ד תפנו אם גרמתם לתאונה חמורה? אם תפסו אתכם נוהגים בשכרות? או שעברתם כל עבירה חמורה אחרת? ההמלצה שלנו היא לבחור עו"ד עם כמה שיותר ניסיון, כי הניסיון של עוה"ד יעשה את ההבדל בתוצאות התהליך.

 

עו"ד עם המלצות

מעבר לשאלת הניסיון, כמובן שכאשר אתם מחפשים לכם עורך דין תעבורה תרצו גם לבחור אדם שיש לו המלצות ולא מעט לקוחות שיוכלו לספר לכם על השירות שהם קיבלו ממנו. לכן כדאי לעשות מחקר קטן באינטרנט לפני שבוחרים עו"ד, כי כך תוכלו לקרוא אודותיו כל פרט שיכול להיות משמעותי עבורכם. אם תבדקו תגלו שעו"ד ערן עקראווי הוא איש המקצוע הנכון עבורכם, וזה בכלל לא משנה איזו עבירה ביצעתם על הכביש. פנו אליו עוד היום, קבעו איתו פגישת עבודה ראשונה ותראו שתצאו מרוצים. אל תדחו את הדברים כי לרוב הזמן לא משחק לטובתכם כאשר מדובר על עבירות הקשורות לדיני תעבורה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram