סידורי הושבה לאירוע – עד כמה זה כדאי

האירוע המרגש בחייכם עומד בפתח ואיתו באים לחצים רבים והכנות מרובות.

רבים מגדירים את התקופה שלפני החתונה כאחת מהתקופות הלחוצות בחייהם ויום החתונה, על אף שהינו יום מרגש ומלא בשמחה מלווה בלחצים רבים שכן רבים מאיתנו מארגנים למעשה את אחד מהאירועים הגדולים שארגנו במהלך החיים שלנו.

אחד מהקשיים שאנו עשויים להתמודד עמם במהלך יום החתונה, הוא המצב שבו אורחים מגיעים ומחפשים במשך זמן רב אחר מקומות הישיבה שלהם בעוד שהחברים והמשפחה הקרובה של החתן והכלה צריכים להתעסק בחיפוש אחר מקומות הישיבה שלהם במקום ליהנות פשוט עם שאר האורחים מהאירוע.

סידורי הושבה לחתונה

מעבר לכך, אורחים רבים מגלים לפתע כי כבר התיישבו במקומם וקורה בסוף שצריך לפתוח שולחן רזרבה, שלא פעם יכול לעלות לזוג המאושר לא מעט כסף.

כדי לחסוך באתגרים הללו ביום האירוע, ניתן לרכוש חבילת סידורי הושבה לאירוע שפעמים רבות יכולה להגיע כחבילה גם עם אימות אישורי הגעה לתפוקה מקסימלית מהשירות.

ראשית, בדקו כי יש מספיק מקומות באולם

לפני שניגע בחשיבות שברכישת סידורי הושבה לאירוע מחברת סידורי הושבה כמו Save A Date, בין אם מדובר בחתונה או באירוע אחר, חשוב שיהיה באפשרותנו דרך לוודא כמה אנשים בדיוק זקוקים למקומות ישיבה.

מצד אחד, ישנו הפחד כי לא יגיעו מספיק מוזמנים ששלחנו להם הזמנה, לעומת מספר מקומות הישיבה ושנפסיד כסף על קיום האירוע אך מצד שני, במידה ויגיעו אורחים רבים יותר אנו עומדים בבעיה הפוכה שעשויה לעלות לנו מחיר אקסטרה מפני שהדבר לא תוכנן וסוכם מראש.

לאחר שביצענו את אישורי ההגעה בצורה מקצועית ואנו יודעים בדיוק כמה אורחים צפויים להגיע, ניתן לסדר את סידורי ההושבה וכדי שזמן רב מהאירוע לא יתבזבז על חיפוש אחר מקומות הישיבה, פתיחה של שולחנות נוספים ותסכול רב, ניתן לרכוש חבילת סידורי הושבה לאירוע.

היתרונות שברכישת סידורי הושבה לאירועים

לשכירת שירות שכזה יתרונות רבים. ראשית, מדובר בשירות שמקנה לכל אירוע מראה והרגשה של אירוע אקסקלוסיבי ויוקרתי הרבה יותר מכל אירוע אחר.

יש הבדל בין אורח שמקבל פתק שעליו מספר השולחן שלו וצריך כעת ללכת ולחפש במשך דקות מרובות אחר השולחן שלו באולם או בגן האירועים הגדול לבין אורח מבוגר לדוגמא, שמקבל ליווי מהיר ויעיל לשולחן שלו על מנת שיוכל להגיע אליו במהרה.

שנית, ניתן לשכור כיום שירות של סידורי הושבה גמיש המתבצע בעזרת תוכנות ממוחשבות בצורה חיה. בצורה כזו, צוות הדיילים שמבצעים את סידורי ההושבה יכולים לקלוט כל אורח בעת שהוא מגיע, לדואג כי כל האורחים מגיעים לשולחן שיועד להם ולבצע שינויים בזמן אמת במידת הצורך.

הדבר יכול למנוע מצבים שבהם יש מקום פנוי בשולחן מסוים בין אם מפני שאורח לא מצא את מקום הישיבה שלו או מסיבה אחרת בעוד שיש מקום פנוי בשולחן אחר המתאים לאורח באולם ושמארגני האירוע יצטרכו לפתוח שולחן נוסף ולשלם תשלום נוסף בעבור שירות זה.

למעשה, מסיבה זו בעיקר, מדובר בשירות שיכול לחסוך לנו כסף תוך כדי שהשירות מקנה לאירוע שלנו מראה מתקדם, יוקרתי ואקסקלוסיבי הרבה יותר.

כיצד לעשות את זה נכון

במידה והחלטתם לרכוש חבילת סידורי הושבה לאירוע, אם מדובר באירוע משפחתי לדוגמא, מומלץ לדאוג לבן משפחה שיתלווה אל נציגי חברת סידורי ההושבה בתחילת האירוע על מנת להעניק לאורחים יחס אישי.

מרכיב חשוב נוסף הינו העברת סידורי ההושבה לחברה בשלב כמה שיותר מוקדם וגם לאפשר לחברה ליצור קשר עם האולם, לפחות שבוע לפני החתונה כדי שאלו יספיקו לעשות את כל הסידורים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram